Hel lÀgenhet
Studio Islane 2
3.0-stjÀrnigt boende
Fotogalleri för Studio Islane 2





Hel lÀgenhet
1 sovrum1 badrumSovplats för 3
PopulÀra bekvÀmligheter
- Kök
- Gratis wi-fi
Utforska omrÄdet

Hay Mohammadi Residence Islane GH25, Agadir, Agadir-Ida Ou Tanane, 80000
- Karting AgadirPlace, Karting AgadirâȘ4 min med bilâŹ
- AdrarstadionPlace, AdrarstadionâȘ6 min med bilâŹ
- Souk El HadPlace, Souk El HadâȘ8 min med bilâŹ
- Agadir (AGA-Al Massira)Airport, Agadir (AGA-Al Massira)âȘ28 min med bilâŹ
Rumsalternativ
Om boendet
Hela stÀllet
Du har hela lÀgenheten för dig sjÀlv och delar den endast med andra gÀster i ditt sÀllskap.
Studio Islane 2
LÀgenhet med kök och balkong i Agadir
Rökfria Studio Islane 2 Àr en lÀgenhetsbyggnad med hjÀlp med bokning av biljetter och guidade turer och flersprÄkig personal. LÀgenheten har platt-tv med satellitkanaler, och köket har kylskÄp, ugn och spishÀll. HÀr erbjuds gÀster middagsplats och sittutrymme, samt bekvÀmligheter som gratis wi-fi och balkong. TillgÄng till stÀdning Àr begrÀnsad.
Rummen har balkonger. Rummen har separat sittutrymme. Platt-tv med satellitkanaler. Denna lÀgenhet i Agadir erbjuder sina gÀster gratis wi-fi. Rummen i denna lÀgenhet med 3 stjÀrnor har kök med kylskÄp, spishÀll, separat middagsplats och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch. StÀdning sker i begrÀnsad utstrÀckning.
Denna lÀgenhet ligger i Cité Al Mohammadi, mindre Àn fem kilometer frÄn sevÀrdheter som Karting Agadir och Souk El Had. Varje lÀgenhet med 3 stjÀrnor har kök, balkong och middagsplats.
Rum
LÀgenheten har kök och balkong. HÀr fÄr du gott om plats med sovrum, middagsplats och sittutrymme. HÀr finns en platt-tv med satellitkanaler, och gÀster hÄller sig uppkopplade med gratis wi-fi. TillgÄng till stÀdning Àr begrÀnsad.
PĂ„ boendet
FlersprÄkig personal kan hjÀlpa dig med bokning av guidade turer och biljetter och ge tips pÄ sevÀrdheter i omrÄdet.
BekvÀmligheter
- Gratis wi-fi pÄ rummet
PÄ denna lÀgenhet har gÀster tillgÄng till flersprÄkig personal och hjÀlp med bokning av biljetter och guidade turer. Receptionen har öppet dygnet runt.
Denna lÀgenhet i Agadir har 3 stjÀrnor och tillÄter inte rökning.
HotellbekvÀmligheter
Internet
- TillgÀngligt i lÀgenheten: gratis wi-fi
Parkering och transport
- Ingen parkering pÄ omrÄdet
Kök
- Grytor och köksredskap
- KylskÄp
- SpishÀll
- Ugn
Sovrum
- Lakan tillhandahÄlls
- Sovrum
Badrum
- 1 privat badrum
- Dusch
- Handdukar tillhandahÄlles
Utrymmen
- Separat middagsplats
- Separat sittutrymme
- Vardagsrum
UnderhÄllning
- Platt-tv med satellitkanaler
Utomhus
- Balkong
Husdjur
- Inga husdjur tillÄts
Anpassning/tillgÀnglighet
- Rökfritt boende
TjÀnster och inrÀttningar
- BegrÀnsad stÀdning
- FlersprÄkig personal
- HjÀlp med bokning av guidade turer och biljetter
SĂ€kerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (vĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet â övervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig)
- Uppgifter om rökdetektor saknas (vÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet)
Regler
Incheckning
Checka in frÄn: 14.30. Checka in fram till: 05.30.
MinimiÄlder för incheckning - 18 Är
Utcheckning
Utcheckning innan 12.30
Incheckningsinstruktioner
Detta boende har ingen reception.
GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förvÀg via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att arrangera incheckning.
Kontakta boendet via kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen om du har nÄgra frÄgor.
Informationen frÄn boendet kan ha översatts med automatiska översÀttningsverktyg
Husdjur
- Inga djur tillÄtna
Barn och extrasÀngar
- Barn Àr vÀlkomna.
- ExtrasÀngar finns inte tillgÀngliga.
- SpjÀlsÀngar finns inte tillgÀngliga.
Rökning tillÄten
Rökning förbjuden
Viktig information
Avgifter
GÀster ska betala följande avgifter pÄ boendet:
- Stadsskatt: 1.10 MAD per person per natt. Skatten gÀller inte barn under 12 Är.
- Depositionen ska betalas via banköverföring inom 24 timmar efter bokning.
Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.
Att hÄlla koll pÄ
Avgifter för extragÀster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfÀrdad fotolegitimation och kontantdeposition kan krÀvas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
SÀrskilda önskemÄl erbjuds i mÄn av tillgÄng vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. SÀrskilda önskemÄl kan inte garanteras.
Boendet accepterar mobilbetalning och kontanter.
Alternativ för mobilbetalning inkluderar: PayPal
VĂ€rden har inte angett om det finns nĂ„gon kolmonoxidvarnare pĂ„ boendet. ĂvervĂ€g att ta en bĂ€rbar varnare med dig pĂ„ resan.
VÀrden har inte angett om det finns nÄgon rökdetektor pÄ boendet.
Detta boende har ingen reception. GÀster mÄste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekrÀftelsen för att anordna incheckning. GÀsterna mÄste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner. Kontakta boendet med hjÀlp av uppgifterna i bokningsbekrÀftelsen om du har nÄgra frÄgor.
Om du avbokar din bokning kommer vÀrdens avbokningspolicy att gÀlla. I enlighet med EU-bestÀmmelser om konsumentrÀtt gÀller inte ÄngerrÀtten för boendebokningstjÀnster.
Bra att veta
- Endast registrerade gÀster Àr tillÄtna pÄ rummen.
- Alkohol serveras inte pÄ denna lÀgenhet.
Boendet kallas Àven
Studio Islane 2 Agadir
Studio Islane 2 Agadir
Studio Islane 2 Apartment
Studio Islane 2 Apartment Agadir