Hel lägenhet

Appart Boutchakkat 3

3.0-stjärnigt boende

Fotogalleri för Appart Boutchakkat 3

Lägenhet - 1 sovrum | Vardagsrum | 32-tums platt-tv med satellitkanaler och tv
En tvåvåningsbyggnad med en svart bil parkerad framför. På bottenvåningen finns två synliga fönster och en dörr med ett glasparti.
Lägenhet - 1 sovrum | Eget kök | Stort kylskåp, spishäll och grytor/köksredskap
Lägenhet - 1 sovrum | Vardagsrum | 32-tums platt-tv med satellitkanaler och tv
Lägenhet - 1 sovrum | 1 sovrum, mörkläggningsgardiner, strykjärn/strykbräda och gratis wi-fi

Recensioner

10 av 10,
Enastående

Hel lägenhet

1 sovrumSovplats för 4

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Gratis wi-fi
  • Tvättjänster

Utforska området

Se på karta
Rue Moulay Driss bloc 111, Agadir, Agadir-Ida Ou Tanane, 800000
  • Place, Kungliga palatset
    ‪7 min till fots‬
  • Place, Souk El Had
    ‪15 min till fots‬
  • Place, Agadir Beach
    ‪18 min till fots‬
  • Airport, Agadir (AGA-Al Massira)
    ‪36 min med bil‬

Rumsalternativ

Liknande boenden

Om boendet

Appart Boutchakkat 3

Denna lägenhet är en rökfri anläggning, där gäster erbjuds kemtvätt och flerspråkig personal. Köket i lägenheten har stor kyl/frys och spishäll, och dessutom finns gratis wi-fi och platt-tv med satellitkanaler. Här finns bekvämligheter som separat middagsplats, regndusch och dusch. Städning är tillgänglig på begäran.
Denna lägenhet har rum med mörkläggningsgardiner. Rummen i denna lägenhet med 3 stjärnor har kök med stor kyl/frys, spishäll, separat middagsplats och grytor/köksredskap. Badrummen har dusch med regndusch.

Denna lägenhet i Agadir erbjuder sina gäster gratis wi-fi. 32-tums platt-tv med satellitkanaler. Städning erbjuds på begäran och strykjärn/strykbräda kan fås på begäran.

Denna lägenhet ligger i Al-Batwar, mindre än två kilometer från Souk El Had och mindre än tre kilometer från populära sevärdheter som Agadir Beach. Varje lägenhet med 3 stjärnor har kök, middagsplats och kylskåp.
Rum
Lägenheten har kök och erbjuder gott om plats med sovrum och middagsplats. Här får gäster tillgång till gratis wi-fi och en 32-tumss platt-tv med satellitkanaler. I samtliga badrum finns regndusch. Städning på begäran
På boendet
Gäster erbjuds flygplatstransfer (tillgänglig dygnet runt) för EUR 20 per fordon enkel resa. Flerspråkig personal kan hjälpa dig med kemtvätt eller tvättjänster och ge tips på sevärdheter i området.
Denna lägenhet lockar med flerspråkig personal och kemtvätt. Transport till/från flygplatsen (tillgänglig dygnet runt) erbjuds mot en avgift.

Denna lägenhet i Agadir har 3 stjärnor och tillåter inte rökning.

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Ingen parkering på området
  • Parkering på gatan
  • Flygtransfer tur och retur dygnet runt på begäran mot en tilläggsavgift
  • Bil rekommenderas

Kök

  • Grytor och köksredskap
  • Spishäll
  • Stor kyl/frys

Sovrum

  • Lakan tillhandahålls
  • Sovrum

Badrum

  • Dusch
  • Handdukar tillhandahålles
  • Regndusch
  • Toalettpapper
  • Tvål

Utrymmen

  • Separat middagsplats

Underhållning

  • 32-tums platt-tv med satellitkanaler

Tvätt

  • Kemtvätt/tvättservice

Husdjur

  • Inga husdjur eller assistanshundar tillåts

Anpassning/tillgänglighet

  • Ingen hiss
  • Rökfritt boende

Tjänster och inrättningar

  • Flerspråkig personal
  • Mörkläggningsgardiner
  • Strykjärn/strykbräda på begäran
  • Städning på begäran

Höjdpunkter i området

  • I centrum

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • Städning (på begäran)

Regler

Incheckning

Checka in från: 13.00. Checka in fram till: 20.00.
Sen incheckning i mån av tillgång
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 12.00

Incheckningsinstruktioner

Boendet erbjuder transfer från flygplats (avgifter kan tillkomma). Gäster måste kontakta boendet 24 timmar innan ankomsten med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera hämtning.
Detta boende har ingen reception.
Incheckning sker på annan plats än boendet. För att checka in, ta dig till [Rue Moulay Idriss, Quartier industriel, Bloc 11, N36].
Gäster måste kontakta boendet i förväg för incheckningsinstruktioner – privat ingång.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Om du planerar att ankomma efter 20.00 ska du kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Åtkomst till boendet

Privat entré

Husdjur

  • Varken husdjur eller assistanshundar är tillåtna på denna lägenhet

Barn och extrasängar

  • Barn är välkomna.
  • Extrasängar finns inte tillgängliga.
  • Spjälsängar finns inte tillgängliga.

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Viktig information

Avgifter

Gäster ska betala följande avgifter på boendet:

  • Stadsskatt: 0.10 EUR per person per natt. Skatten gäller inte barn under 12 år.

Vi har listat alla avgifter boendet upplyst oss om.

Extra tillval

De avgifter och depositioner som listas nedan kommer att debiteras vid incheckningen, utcheckningen eller servicetillfället.

  • Avgift för flygtransfer: EUR 20 per fordon (enkel resa, max. antal passagerare 4)
  • Städning finns tillgänglig mot en tilläggsavgift

Den här listan är inte nödvändigtvis fullständig. Avgifter och depositioner kan ändras och inkluderar inte alltid skatt.

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kontanter.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Denna lägenhet erbjuder transfer från flygplats (avgifter kan tillkomma). Kontakta boendet genom att ringa numret i bokningsbekräftelsen 24 timmar innan ankomsten med uppgifter om din ankomst. Detta boende har ingen reception. Incheckning sker inte på boendet, utan gäster måste gå till Rue Moulay Idriss, Quartier industriel, Bloc 11, N36
Gäster måste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Gäster som anländer efter 20.00 måste kontakta boendet i förväg med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen. Gäster måste kontakta boendet i förväg för incheckningsinstruktioner. Gästerna får tillgång till boendet via en privat ingång.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

  • Endast registrerade gäster är tillåtna på rummen.
  • Husdjur och assistanshundar är inte tillåtna på plats.

Boendet kallas även

Appart Boutchakkat 3 Agadir
Appart Boutchakkat 3 Apartment
Appart Boutchakkat 3 Apartment Agadir